Dereck Hard - Urban street photographer

Dereck Hard logo

PhotoblogWORKI´N DITA PŘIKRYLOVÁ

Dite nejen, že se krásně směje, ale je také ženou vskutku výjimečnou… A to fakt! Znáte ve svém okolí holku, která pracuje v IT? A pracuje v IT a je hezká? A pracuje v IT a dělá všechno to, co Dita? Jestli vás zajímá, co všechno, tak jste opravdu na tom správné místě.

 

Více fotografií a krátký dotazník TADY
MUŽ GLANCU: JAN GEMROT

Nafotil jsem několik portrétů mého kamaráda Jana Gemrota do rubriky Muž Glancu. Jan není jen muž Glancu, Jan Gemrot je jeden z nejlepších současných výtvarných umělců. Aspoň pro mě určitě!
WORKI´N ADAM KREMER

Jsou místa, kde je toho na focení míň a jsou místa, kde je toho na focení víc. A pak jsou místa, jako tattoo studio Black Bull, kde byste mohli fotit celej den a stejně by to bylo málo… Tohle studio s osobitým interiérem vlastní jeden z nevýraznějších tuzemských tatérů, Adam Kremer, který je známý svými realistickými a new school kérkami. Ve studiu tu kromě Adama nejspíš potkáte taky jeho přítelkyni (výtvarnici a také tatérku) a jeho boxera (myšleno psa…).

 

Více fotografií a krátký dotazník TADY
LOVE IS HARD

Srdečně zvu všechny na mou audiovizuální výstavu Love is HARD, která se dotýká lásky a mezilidských vztahů. Vystavena bude simultánně na třech místech v Praze. Zastávka 1) Vnitroblock, zastávka 2) Pasáž Českého designu a zastávka 3) The Chemisty Design Store. Výstava potrvá od 8.11. do 30.11. a vernisáž, kde budou k vidění všechny tři série najednou, bude 8.1. ve Vnitroblocku od 19:00…

 

Dvě ze tří sérií budou prezentovány zcela novým fotografickým formátem. Fotografie jsou sestříhány do krátkého cinemagrafového videa, kdy statickou fotografii doplňuje hýbající se video prvek, na míru vytvořená hudba producenta Johna Soulcoxe, mluvené slovo a ruchy.

 

Více v události TADY
LIVI´N ALŽBĚTA JUNGROVÁ

Když fotograf fotí fotografa, je to vždycky trochu divný. Co si budeme nalhávat… Když, ale fotíte fotografku a k tomu ještě Alžbětu Jungrovou, nemůže to být prostě jiný, než skvělý. Nejenže Alžběta úžasně fotí, ale je to naprosto super člověk, co ze sebe chrlí nakažlivě pozitivní vibe! V jejím letenském bytě se pak obklopuje především uměním a knihami. Neveříte? Tak hele…

 

Krátké interview a všechny fotky najdeš TADY
WORKI´N JAN HRADECKÝ

Opravdu málokdy se musím před focením převlékat. Když se však fotí rubrika WORKI´N na chirurgickém sále, pochopitelně to nejde jinak. Zavítal jsem do Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, kde pracuje jako neurochirurg MUDr. Jan Hradecký. Pan doktor není jen mladý (je ročník 1986), ale také je to moc milý, sympatický a pracovitý člověk. Vybral si bohulibé povolání, které je zároveň extrémně náročné a zodpovědné. Sice je chirurgický sál velice zajímavé a fotogenické místo, ale pro vás bude určitě lepší se s Honzou potkat někde mimo jeho pracovní prostředí…

 

Více fotografií a krátký dotazník TADY
LIVI´N FILIP SAJLER

Filip Sajler už dávno není jenom jeden z těch dvou kluků v akci. Je skutečným kuchařským mistrem, který vařil například pro Madonnu nebo Davida Bowieho. Spoluvlastní gastronomické projekty Perfect Catering, Perfect Canteen a Perfect Food. Stále natáčí velmi populární pořad Kluci v akci na ČT a to již od roku 2005. Kromě práce je jeho největší vášní aktivní motorsport. Tak co, chcete vědět, jak a kde Filip bydlí?

 

Krátké interview a všechny fotky najdeš TADY
WORKI´N JIMI

Jimi je ještě o trochu víc multifunkční, než nejnovější Vé kráječ od Horsta Fuchse! Známe se léta a Jimiho jsem zažil v mnoha pracovních polohách. Jako tanečníka, rappera, modela nebo herce, ale v poslední době zakotvil v oblasti managementu nočního klubu Fancy v centru Prahy. A právě tam jsem s ním nafotil nejnovější díl rubriky Worki´n. Takže povinně nalít drink a jde se na to!

 

Krátké interview a všechny fotky najdeš TADY
LIVI´N PAULIE GARAND

Rapper Paulie Garand je stálicí český hudební scény. Jakpak by ne! První desku vydal už před více než deseti lety, od roku 2010 je pak jedním z nejúspěšnějších členů vydavatelství Ty Nikdy. Krom toho se věnuje grafickému designu a má vlastní značku s oblečením Garand Brand. No a jak, kde a s kým bydlí tenhle libereckej patriot?

 

To zjistíš přímo TADY
WORKI´N ANNA MAREŠOVÁ

Mohlo se stát, že jste neslyšeli o jméně Anna Marešová, ale je dost nepravděpodobný, že jste neslyšeli o Whoop.de.doo! Ano tyto vyhlášený a vskutku krásný erotický pomůcky má na svědomí právě tato nadmíru talentovaná produktová designérka. Zavítali jsme do jejího studia na Letné, kde byla radost fotit. Kochal jsem se nejen erotickými pomůckami, ale taky originálními světly z dílny Anny Marešové a dalšími designovými laskominami, které Anna sbírá….

Krátké interview a všechny fotky najdeš TADY