Dereck Hard - Urban street photographer

Dereck Hard logo

PhotoblogLIVI´N KATEŘINA KLAUSOVÁ

Krásná, chytrá, stylová, zábavná… Herečka, zpěvačka, modelka, studentka… Ne, to není fiktivní seznamovací inzerát. To je Kateřina Klausová! Neznáte? Poznejte… Můžete si jí třeba vygooglovat nebo si prohlédněte, jak KK žije a to díky novému dílu seriálu Livi´n!

 

Více fotografií a krátký dotazník TADY
WORKI´N JACOB

Jakub je majitelem a hlavním kadeřníkem studia JACOB & The Stylers a opravdu ví a umí. Sám jsem to po focení zkusil na vlastní vlas a doporučuju všem. Navíc je to skvělej, charakterní kluk a hned se z nás stali velký kámoši. Večer jsme taky jaksepatří vyrazili ven a měl jsem tu čest vidět krásy Brna. Studio, které mu otvíral Toni (ano ten Toni z Toni & Guy) se bude brzy přemisťovat na ještě lepší adresu. Takže tenhle díl je vlastně taková pocta tomu starému..

 

Více fotografií a krátký dotazník TADY
LIVI´N KÁKA A MÁKA

Tak u dvojčat jsme s rubrikou Livi´n ještě nebyli! Kateřina a Martina neboli Káka a Máka jsou skvělý (nejen) streetdance tanenčenice, který můžete znát třeba jako lektorky v BDS Academy. Byt v pražských Vršovicích byl neskutečně útulný a byl tam naprosto patrný jejich dívčí cit a láska k hip-hopu.

 

Více fotografií a krátký dotazník TADY
LIVI’N (SK) TINA MINOR

Do svojho bratislavského bytu nás pozvala talentovaná ilustrátorka Tina Minor. S kým býva, čím sa rada obklopuje, ale aj to, ako si predstavuje svoje ďalšie bývanie môžeš vidieť v prvom dieli slovenského LIVI’N.

 

Více fotografií a krátký dotazník TADY
WORKI´N: PEJDA

Petr Pešina neboli Pejda je novým driverem Red Bull event káry jménem Saurus! Jeho pracovním prostředím je právě tohle unikátní vozidlo, který budí pozornost všech, kdo ho zahlédnou. Jakpak by ne! Je to obří monstrum plné technických vychytávek a vymožeností, které vytvořej parádní párty v podstatě kdekoliv…

 

Více fotografií a krátký dotazník TADY
MOJE JÍZDA: ZDĚNEK POHLREICH

V posledním čísle časopisu ForMEN najdete také mojí rubriku „moje jízda“. Tentokrát v ní představil svojí jízdu, Lexus GS 450h, známý šéfkuchař a restauratér – Zdeněk Pohlreich.
WORKI´N DITA PŘIKRYLOVÁ

Dite nejen, že se krásně směje, ale je také ženou vskutku výjimečnou… A to fakt! Znáte ve svém okolí holku, která pracuje v IT? A pracuje v IT a je hezká? A pracuje v IT a dělá všechno to, co Dita? Jestli vás zajímá, co všechno, tak jste opravdu na tom správné místě.

 

Více fotografií a krátký dotazník TADY
MUŽ GLANCU: JAN GEMROT

Nafotil jsem několik portrétů mého kamaráda Jana Gemrota do rubriky Muž Glancu. Jan není jen muž Glancu, Jan Gemrot je jeden z nejlepších současných výtvarných umělců. Aspoň pro mě určitě!
WORKI´N ADAM KREMER

Jsou místa, kde je toho na focení míň a jsou místa, kde je toho na focení víc. A pak jsou místa, jako tattoo studio Black Bull, kde byste mohli fotit celej den a stejně by to bylo málo… Tohle studio s osobitým interiérem vlastní jeden z nevýraznějších tuzemských tatérů, Adam Kremer, který je známý svými realistickými a new school kérkami. Ve studiu tu kromě Adama nejspíš potkáte taky jeho přítelkyni (výtvarnici a také tatérku) a jeho boxera (myšleno psa…).

 

Více fotografií a krátký dotazník TADY
LOVE IS HARD

Srdečně zvu všechny na mou audiovizuální výstavu Love is HARD, která se dotýká lásky a mezilidských vztahů. Vystavena bude simultánně na třech místech v Praze. Zastávka 1) Vnitroblock, zastávka 2) Pasáž Českého designu a zastávka 3) The Chemisty Design Store. Výstava potrvá od 8.11. do 30.11. a vernisáž, kde budou k vidění všechny tři série najednou, bude 8.1. ve Vnitroblocku od 19:00…

 

Dvě ze tří sérií budou prezentovány zcela novým fotografickým formátem. Fotografie jsou sestříhány do krátkého cinemagrafového videa, kdy statickou fotografii doplňuje hýbající se video prvek, na míru vytvořená hudba producenta Johna Soulcoxe, mluvené slovo a ruchy.

 

Více v události TADY