Dereck Hard - Urban street photographer

Dereck Hard logo

PhotoblogLIVI´N FILIP SAJLER

Filip Sajler už dávno není jenom jeden z těch dvou kluků v akci. Je skutečným kuchařským mistrem, který vařil například pro Madonnu nebo Davida Bowieho. Spoluvlastní gastronomické projekty Perfect Catering, Perfect Canteen a Perfect Food. Stále natáčí velmi populární pořad Kluci v akci na ČT a to již od roku 2005. Kromě práce je jeho největší vášní aktivní motorsport. Tak co, chcete vědět, jak a kde Filip bydlí?

 

Krátké interview a všechny fotky najdeš TADY
WORKI´N JIMI

Jimi je ještě o trochu víc multifunkční, než nejnovější Vé kráječ od Horsta Fuchse! Známe se léta a Jimiho jsem zažil v mnoha pracovních polohách. Jako tanečníka, rappera, modela nebo herce, ale v poslední době zakotvil v oblasti managementu nočního klubu Fancy v centru Prahy. A právě tam jsem s ním nafotil nejnovější díl rubriky Worki´n. Takže povinně nalít drink a jde se na to!

 

Krátké interview a všechny fotky najdeš TADY
LIVI´N PAULIE GARAND

Rapper Paulie Garand je stálicí český hudební scény. Jakpak by ne! První desku vydal už před více než deseti lety, od roku 2010 je pak jedním z nejúspěšnějších členů vydavatelství Ty Nikdy. Krom toho se věnuje grafickému designu a má vlastní značku s oblečením Garand Brand. No a jak, kde a s kým bydlí tenhle libereckej patriot?

 

To zjistíš přímo TADY
WORKI´N ANNA MAREŠOVÁ

Mohlo se stát, že jste neslyšeli o jméně Anna Marešová, ale je dost nepravděpodobný, že jste neslyšeli o Whoop.de.doo! Ano tyto vyhlášený a vskutku krásný erotický pomůcky má na svědomí právě tato nadmíru talentovaná produktová designérka. Zavítali jsme do jejího studia na Letné, kde byla radost fotit. Kochal jsem se nejen erotickými pomůckami, ale taky originálními světly z dílny Anny Marešové a dalšími designovými laskominami, které Anna sbírá….

Krátké interview a všechny fotky najdeš TADY
LIVI´N ŠTĚPÁN ROKOS

Rezident pražskýho Novýho města, milovník Marie i Jany a jeden z nejlepších snowboardistů v Čechách. To je ve stručnosti Štěpán Rokos, kterýho jsme fotili stylově v létě (kdy jindy, když je jinak skoro pořád na horách)! Chceš-li vědět trochu víc o něm, nebo o jeho bydlení, tak klikej na odkaz níže…

 

Interview a všechny fotky najdeš TADY
ZULIČNÍCI

ZUličníci jsou má autorská fotografická pohádka. Knížka v pevné knižní vazbě a formátu A5 vyšla v limitovaném nákladu, podstatnou část z něj jsme věnovali dětem v dětských domovech a v nemocnicích po celé ČR. A kdo ZUličníci jsou? Dovolím si citaci přímo z knížky: „Nejsou to ani lidé, ani zvířátka. Jsou to malinkatí tvorečkové o velikosti třeba takové veverky nebo morčátka. Přestože jako zvířátka vypadají, nosí oblečení, i když trošku jiné než lidé, a mluví spolu mezi sebou lidskou řečí. Nikdo z odborníku netuší, kde se vzali, možná nejsou původem ani z naší planety. Žijí v ulicích všech měst, po celém světě a vždy poblíž lidí. ZUličníci se však lidem vyhýbají a mají k tomu pádné důvody…“

 

První díl knihy vychází znovu pod renomovaným nakladatelstvím. Kdy a kde? V prosinci 2017 najdete knížku u všech dobrých knihkupců!

 

Kompletní informace o projektu ZUličníci jsou TADY
WORKI´N PETR KŐNIG

Pracovní prostředí nejsou jenom ateliéry nebo hudební studia… Zajímavý prostředí je i to lékařský. Záměrně jsem si vybral stomatologickou kliniku Dentikl, kde je vedoucím zubařem můj kamarád Petr König. Potřeboval jsem si totiž nechat opravit zub, na který jsem kašlal. Takže jsem si z focení neodnesl jen fotky, ale taky vyvrtanou šestku… Nutno říct, že jako největší posera ze zubařských křesel, se konkrétně sem fakt těším. Petr je totiž fakt profík, naprostej pohodář a umí to zařídit tak, že je to navíc absolutně bezbolestný!

 

Interview a všechny fotky najdeš TADY
LIVI´N PETRA PTÁČKOVÁ

Petru Ptáčkovou mám už léta strašně rád… Je to naprosto úžasná a kreativní osobnost, kterou lidi znají především jako originální a talentovanou módní návrhářku. A to nejen v Čechách, ale po celém světě. Její aktuální práci jste mohli zrovna včera vidět a to v podobě přehlídky na probíhajícím Mercedes Benz Prague Fashion Weeku! Chtěl jsem s ní nafotit jednu z rubrik, ale s Péťou to je složitější. Pracuje a žije tam, kde se zrovna ocitne. Třeba v lese…

 

Interview a všechny fotky najdeš TADY
PAULIE GARAND PRO FORMEN

Paulie Garand už patří několik let ke stálicím český rapový scény! Paulie je chytrej kluk. Paulie umí rapovat. Paulie bydlí v Liberci. Tohle ví skoro každej. Málokdo už ví, že je jeho jízdou stylovej veterán z roku 1980. Jakej? Chevrolet Corvette C3 Targa s osmiválcovým benzinovým motorem big-block o obsahu sedm litrů. Rozhovor a fotku na papíře najdeš v novém vydání magazínu ForMEN!
WORKI´N ZDENĚK POHLREICH

Je potřeba představovat Zdeňka Pohlreicha, jednu z nejuznávanějších osobností české gastronomie? Nemyslím si! Focení se Zdeňkem proběhlo maximálně profesionálně, špičkově a rychle. Stejně tak, jako se vaří v Divinis, v jedné z jeho restaurací a na místě, kde jsme fotili tento díl rubriky Workin…

 

Interview a všechny fotky najdeš TADY