Dereck Hard - Urban street photographer

Dereck Hard logo

PhotoblogWORKI´N LUKÁŠ MACHÁČEK

Lukáš Macháček je jedním z nejvýraznějších módních návrhářů u nás. To je fakt! Faktem je i to, že díky jeho vzezření by si ho leckdo mohl snadno splést s profesionálním modelem. Lukáše jsme navštívili v jeho zbrusu novém showroomu ve Spálené ulici, v Praze. A jestli se ptáte, jestli šlo odolat a něco si nekoupit, tak odpovídám upřímně, že nešlo. Jeho věci jsou totiž strašně dobrý!

 

Více fotografií a krátký dotazník TADY
LIVI´N TONYA GRAVES

Tonya je zpěvačka s nezaměnitelným hlasem, to se ví! Tonya pochází z USA, to se taky ví. Dokonce je o ní všeobecně známo, že je moc zábavná a milá ženská. Takže o ní už v podstatě všechno víš… Přeci je tu ale něco, co vědět nemůžeš – jak Tonya Graves bydlí! Tušíš? Ne? Tak to jsi na správně adrese…

 

Více fotografií a krátký dotazník TADY
WORKI’N JANA LIGOCKÁ

Tohle focení pro mě byla srdcová záležitost. Narodil jsem se na Vinohradech a do tohohle shopu jsem chodil od mých sedmi let. Psal se rok 1992. Tenkrát to byla půjčovna VHS a prodejna hudebních CD. Obsluha mě celá léta vychovávala v mém filmovém i hudebním vkusu – první rapové CD jsem si koupil právě tam. „Hele mladej, tohle si kup, to tě bude bavit…“ To, že shop tenkrát založila máma jednoho z mých nejlepších kámošů, jsem se dozvěděl o mnoho let později…

 

Více fotografií a krátký dotazník TADY
LIVI´N MAX HABANEC

Tenhle díl Livi´n s Maximem Habancem má naprosto ideální načasování. Před pár dny totiž proběhla pražská i bratislavská premiéra jeho posledního filmu Skate of mind 3. A opravdu to není jen tak nějaké skejtové video. Vyrazil totiž se svým teamam na cestu kolem světa a nutno dodat, že záběry, spoty a triky jsou fakt fenomenální! A aby toho nebylo málo, tak v Pragovce nyní otevřel také luxusní, krytý skatepark pod názvem Max Space. Jestli vás zajímá jak, kde a s kým Max bydlí, když zrovna neskejtuje a nelítá po světe, jste na správné webové adrese…

 

Více fotografií a krátký dotazník TADY
WORKI´N RISTO SOKOLOVSKI

Risto Sokolovski je pán. Majitel a hlavní hudební inženýr studia Barrandov Sound, kde vznikly nebo vznikají ty největší hudební skvosty. Teda alespoň podle mě určitě! Producent. DJ. Milující táta. Basák. Přezdívány Risto 238, Dědek, strýček Risto… Jeho studio, nacházející se v areálu barrandovských ateliérů v Praze, má navíc neskutečné genius loci.

 

Více fotografií a krátký dotazník TADY
LIVI´N HONZA ŽAMPA

Jak, kde a s kým bydlí Honza Žampa? To představí nový díl pravidelné rubriky Livi´n. Honzu Žampu asi představovat nemusíme, ale pro pořádek: zpěvák, milovník Asie, muzikant, motorkář, spolumajitel pánského holičství, hrdý táta malého Christiana a moc zábavný chlap!

 

Více fotografií a krátký dotazník TADY
WORKI´N KUBA ČECH

Kuba Čech je opravdový automobilový fajnšmekr. A to co umí jako málokdo, je autodetailing – tedy dostat z vašeho miláčka na čtyřech kolech maximum, aby po vizuální stránce vypadalo božsky. Nejenže dokáže opravit poničený lak, ale pomocí různých vosků a přípravků zařídí, aby auto vypadalo ještě líp, než když sjelo z výrobní linky. Vyzkoušené na vlastní kůži…ehm karosérii.

 

Více fotografií a krátký dotazník TADY
LG OLED TV 4K

Stal jsem se tváří deklarovaně nejlepších TV na světě – LG OLED 4K… S LG jsem spolupracoval na mé poslední výstavě „Love is HARD“ a právě na těchto OLED televizích byly prezentovány všechny tři série. Jednu takovou telku mám teď i doma.

 

Aktuální nabídku LG OLED TV a informace o nich najdete TADY
MOJE JÍZDA: PASTA ONER

Vizuálního umělce Pastu Onera fotím pokaždé moc rád. Je to velký profesionál a to nejen ve svém oboru. Vždycky přijede včac a focení s ním jde úplně samo. Před lety jsem ho dokonce fotil s jeho předchozím autem a tak jsme si to nyní zopakovali. A v čem, že Pasta jezdí? Land Rover Discovery 4 HSE SDV6, s dieselovým motorem o objemu 3.0 a ve stylovém provedení black packet. Interview a všechny fotky naleznete v posledním vydání časopisu ForMen!
LIVI´N DJ ROXTAR

Dominik Turza aka DJ Roxtar je nejenom velmi bookovaný DJ, moderátor na Dance rádiu a celkově velmi kreativní muzikant. Krom mnoha dalších úspěchů nedávno vyhrál české kolo DJ soutěže Red Bull 3Style a 11 února se utká s třiadvaceti DJ kolegy z celého světa v polském Krakově na mezinárodním finále! A jak bydlí tenhle obří fanoušek Star Wars a Japonska? Stylově a hodně DJsky…

 

Více fotografií a krátký dotazník TADY