Dereck Hard - Urban street photographer

Dereck Hard logo

PhotoblogWORKI´N PAVEL ŠÍMA

Za Pavlem Šímou jsem vyrazil do Black Angel´s baru, na pražském Staroměstském náměstí. Měl jsem za to, že jdu za předním frestyle barmanem. Pavel mě však rychle vyvedl z mého omylu, že to bylo kdysi dávno. Teď je bar managerem celé sítě hotelových barů. Ten vůbec nejúspěšnější je právě Black Angel´s, ve kterém jsme fotili. Nutno podotknout, že se jedná o prostor dotažený do nejmenších detailů. Nejen co do designu nábytku a interiéru, na míru vytvořeného skla od firmy Moser, velice exkluzivních drinků, nejluxusnějších lahví s pitím, ale také co do originální myšlenky a konceptu baru.

 

Více fotografií a krátký dotazník TADY
TRAINI´N JACOB

Jakub Bína aka Jacob není jenom zpěvák a frontman skupiny Skyline. A taky není jenom velkým milovníkem motorizovaných strojů všeho druhu. Je to také velký sportovec, a proto je tím pravým člověkem pro další díl rubriky TRAINI´N. Jacob je vyhledávaným trenérem, výživovým specialistou a majitelem tělocvičny a projektu Transformers42. Aktivně se věnuje enormnímu množství sportů – za zmínku stojí alespoň fitness, běhaní, cyklistika nebo thai box… A měl jsem tu čest ochutnat jeho úžasného lososa a musím nutně dodat, že je i skvělým kuchařem.

 

Více fotografií a celá rubrika TADY
LIVI´N KAROLÍNA KRÉZLOVÁ

Karolína Krézlová je dívka nejenom krásná, ale také velice činorodá. Je herečkou, zpěvačkou, modelkou, cestovatelkou a tím to zdaleka nekončí. Rodačka původem z nejzápadnějšího cípu naší republiky už bydlí celkem dlouho v Praze. Konkrétně v útulném bytečku na pražských Vinohradech, ze kterého je cítit, že v něm bydlí něžné pohlaví…

 

Více fotografií a krátký dotazník TADY
LIVI´N KRISTIÁNA A OTO (SK)

Pravidelně fotím také rubriku Livi´n i pro slovenský Red Bull. Publikuji tady jedno z těch nejpříjemnějších… Zakladatel NYC Corner a regal Burger Oto Kóňa a fotografka Kristiana Vavreková… Opravdu velice sympatický pár!

 

Více fotografií a krátký dotazník TADY
ZULIČNÍCI

ZUličníci, právě takto se jmenuje má autorská fotografická pohádka. A právě dnes ZUličníky znovu-vydalo nakladatelství Mladá fronta. Knížka má nový, větší formát (240×260 mm), úplně nový design obálky a sazbu uvnitř knihy!

 

K dostání u všech dobrých knihkupců nebo zde:TADY
WORKI´N MARDA MENŠÍK

Za dalším dílem rubriky Worki´n, mapující zajímavá pracovní prostředí, jsem vyrazil do moravské metropole. Do Brna, ve kterém má své tatérské studio Marek Menšík neboli Marda. Marda je velký chlap a ještě větší sympaťák, navíc je to velký milovník aut, hudby (především swingu a jive) a éry 30´s, 40´s, 50´s v USA. V tomhle duchu má laděný i svoje studio, který je naprosto vymazlený a to do detailu. Inu, posuďte samy.

 

Více fotografií a krátký dotazník TADY
LIVI´N IM CYBER

DJ Im Cyber, kdo by ji neznal? Na párty nás tahle sympatická a pozitivně naladěná mladá paní baví už pěknou řádku let! A jak Ivanka, což je její občanské jméno, bydlí? A s kým? A kde? Tohle všechno a ještě trochu víc se dozvíš v novém díle pravidelné rubriky LIVI´N.

 

Více fotografií a krátký dotazník TADY
WORKI´N KAČKA ŠANDOVÁ

Ve Vnitroblocku už jsme s Worki´n jednou byli. Ale ten prostor je tak obří a neotřelý, že by těch Workinů mohlo být klidně deset. Druhá návštěva proběhla u Kačky Šandové, která je jednou ze čtyř členů partičky Dudes & Barbies. Partičky, která rozjela nejen Vnitroblock, ale také Kavárnu co hledá jméno, Radickou kulturní sportovnu či Papavera květinářství. Pojďme se společně podívat, kde maká…

 

Více fotografií a krátký dotazník TADY
TRAINI´N KAROLÍNA KUDLÁČKOVÁ

Traini´n je zbrusu nová lifestylová série, která přináší tak trochu zákulisní pohled do života sportovců. Pojďme se společně podívat, jak se vrcholoví sportovci rozcvičují, jak se stravují během dne i během tréninku a jak překonávají samy sebe, když se jim do tréninku tu a tam prostě nechce. První dámou na holení, ehm na focení, se stala několiKAnásobná mistryně světa ve sportovním aerobiku, mladičká Karolina Kudláčková. Nenechte se však jejím věkem zmást. Přestože ještě není ani plnoletá, tak moc dobře ví co od života chce a jak to získá!

 

Více fotografií a celý článek TADY
LIVI´N OLIVER LOWE

Oliver Lowe. Kdo to je?! Nevíte? Je to jeden ze členů legendárního hip-hopového uskupení Divokej západ z Plzně. Dneska už Oliver v Plzni nebydlí, přesídlil do Prahy a je stále aktivní MC a producent. Mimo to pořádá music event Live Jam Session nebo provází vietnamskou tržnicí Sapa. Tam taky sežene většinu potřebného k vaření, což je jeho velké hobby. Tak a teď už se pojďme mrknout k němu domů, kde má zároveň své hudební studio…

 

Více fotografií a krátký dotazník TADY