Dereck Hard - Urban street photographer

Dereck Hard logo

PhotoblogWORKI´N RISTO SOKOLOVSKI

Risto Sokolovski je pán. Majitel a hlavní hudební inženýr studia Barrandov Sound, kde vznikly nebo vznikají ty největší hudební skvosty. Teda alespoň podle mě určitě! Producent. DJ. Milující táta. Basák. Přezdívány Risto 238, Dědek, strýček Risto… Jeho studio, nacházející se v areálu barrandovských ateliérů v Praze, má navíc neskutečné genius loci.

 

Více fotografií a krátký dotazník TADY
LIVI´N HONZA ŽAMPA

Jak, kde a s kým bydlí Honza Žampa? To představí nový díl pravidelné rubriky Livi´n. Honzu Žampu asi představovat nemusíme, ale pro pořádek: zpěvák, milovník Asie, muzikant, motorkář, spolumajitel pánského holičství, hrdý táta malého Christiana a moc zábavný chlap!

 

Více fotografií a krátký dotazník TADY
WORKI´N KUBA ČECH

Kuba Čech je opravdový automobilový fajnšmekr. A to co umí jako málokdo, je autodetailing – tedy dostat z vašeho miláčka na čtyřech kolech maximum, aby po vizuální stránce vypadalo božsky. Nejenže dokáže opravit poničený lak, ale pomocí různých vosků a přípravků zařídí, aby auto vypadalo ještě líp, než když sjelo z výrobní linky. Vyzkoušené na vlastní kůži…ehm karosérii.

 

Více fotografií a krátký dotazník TADY
LG OLED TV 4K

Stal jsem se tváří deklarovaně nejlepších TV na světě – LG OLED 4K… S LG jsem spolupracoval na mé poslední výstavě „Love is HARD“ a právě na těchto OLED televizích byly prezentovány všechny tři série. Jednu takovou telku mám teď i doma.

 

Aktuální nabídku LG OLED TV a informace o nich najdete TADY
MOJE JÍZDA: PASTA ONER

Vizuálního umělce Pastu Onera fotím pokaždé moc rád. Je to velký profesionál a to nejen ve svém oboru. Vždycky přijede včac a focení s ním jde úplně samo. Před lety jsem ho dokonce fotil s jeho předchozím autem a tak jsme si to nyní zopakovali. A v čem, že Pasta jezdí? Land Rover Discovery 4 HSE SDV6, s dieselovým motorem o objemu 3.0 a ve stylovém provedení black packet. Interview a všechny fotky naleznete v posledním vydání časopisu ForMen!
LIVI´N DJ ROXTAR

Dominik Turza aka DJ Roxtar je nejenom velmi bookovaný DJ, moderátor na Dance rádiu a celkově velmi kreativní muzikant. Krom mnoha dalších úspěchů nedávno vyhrál české kolo DJ soutěže Red Bull 3Style a 11 února se utká s třiadvaceti DJ kolegy z celého světa v polském Krakově na mezinárodním finále! A jak bydlí tenhle obří fanoušek Star Wars a Japonska? Stylově a hodně DJsky…

 

Více fotografií a krátký dotazník TADY
WORKI´N DEAFMESSANGER

Kučin začal před dvanácti lety dělat osobité deníky a diáře z vyhozených a opuštěných věcí, které vyslal do světa pod značkou Deafmessanger. Sám Kučin k názvu říká, že ho vymyslel během pěti minut. „Jsem nahluchlej (DEAF), naše diáře-deníky jsou dost bordelářský, kvůli těm všem blbostem, co do nich cpeme (MESS) a občas nás něco sere, což asi úplně každýho (ANGER).“ Nutno dodat, že jeho ateliér je neskutečně fotogenické místo a Kučin i jeho kolegové jsou skvělá tvůrčí parta. Jediný, co bych vytknul, že jsem si zapomněl koupit diář na rok 2018…

 

Více fotografií a krátký dotazník TADY
LIVI´N KATEŘINA KLAUSOVÁ

Krásná, chytrá, stylová, zábavná… Herečka, zpěvačka, modelka, studentka… Ne, to není fiktivní seznamovací inzerát. To je Kateřina Klausová! Neznáte? Poznejte… Můžete si jí třeba vygooglovat nebo si prohlédněte, jak KK žije a to díky novému dílu seriálu Livi´n!

 

Více fotografií a krátký dotazník TADY
WORKI´N JACOB

Jakub je majitelem a hlavním kadeřníkem studia JACOB & The Stylers a opravdu ví a umí. Sám jsem to po focení zkusil na vlastní vlas a doporučuju všem. Navíc je to skvělej, charakterní kluk a hned se z nás stali velký kámoši. Večer jsme taky jaksepatří vyrazili ven a měl jsem tu čest vidět krásy Brna. Studio, které mu otvíral Toni (ano ten Toni z Toni & Guy) se bude brzy přemisťovat na ještě lepší adresu. Takže tenhle díl je vlastně taková pocta tomu starému..

 

Více fotografií a krátký dotazník TADY
LIVI´N KÁKA A MÁKA

Tak u dvojčat jsme s rubrikou Livi´n ještě nebyli! Kateřina a Martina neboli Káka a Máka jsou skvělý (nejen) streetdance tanenčenice, který můžete znát třeba jako lektorky v BDS Academy. Byt v pražských Vršovicích byl neskutečně útulný a byl tam naprosto patrný jejich dívčí cit a láska k hip-hopu.

 

Více fotografií a krátký dotazník TADY